Location : Home > L > LGX2H221MELC35
LGX2H221MELC35
Share on FacebookShare on Facebook
LGX2H221MELC35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGX2H221MELC35 CAP ALUM 220UF 20 500V SNAP 97550 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LGX2H221MELC35 CAP ALUM 220UF 20 500V SNAP 1324800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CP-06 YW Boxes, Enclosures, Racks Card Guide Accessories EJECTOR PCB 1.13" NYLON YELLOW
CP-06 YW IC 37970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CP-06 YW NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9457410090 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE CONN 3POLE
9457410090 IC 58930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
43-10929 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CONN FEMALE M12X1 AXIAL
UT06V1208PS12FT00 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies D/E ASSMBLY 8POS 16AWG 12'
UT06V1208PS12FT00 IC 40740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UT06V1208PS12FT00 NEW 88870 2016+ 2016+ Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2926276 Cable Assemblies D-Sub Cables CABLE 37POS DSUB SOCKET-OPEN 4M
0152670555 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables PREMO-FLEX 1.00 JMPR LGT 51 TYPE
0982670969 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables 1MM JMPR LGT 76 TYPE A 27POS
2-846290-8 Cable Assemblies LGH Cables CONN LEAD ASSY SGL 16AWG 120"