Location : Home > L > LGX2E681MELC25
LGX2E681MELC25
Share on FacebookShare on Facebook
LGX2E681MELC25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGX2E681MELC25 785462 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LGX2E681MELC25 CAP ALUM 680UF 20 250V SNAP 601200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGX2E681MELC25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 680uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGX2E681MELC25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 680uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com