Location : Home > L > LGW2W151MELB25
LGW2W151MELB25
Share on FacebookShare on Facebook
LGW2W151MELB25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGW2W151MELB25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 150uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGW2W151MELB25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 150uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGW2W151MELB25 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGW2W151MELB25 CAP ALUM 150UF 20 450V SNAP 1528900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com