Location : Home > L > LGUW6391MELC
LGUW6391MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LGUW6391MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGUW6391MELC CAP ALUM 390UF 20 420V SNAP 687400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGUW6391MELC RoHS Compliant 37984 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGUW6391MELC 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGUW6391MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 420volts 390uF 105c 35x40x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGUW6391MELC ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk