Location : Home > L > LGUW6391MELB
LGUW6391MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGUW6391MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGUW6391MELB DIP-2 69408 nichicon 17+ EKT Electronics Co., Ltd
LGUW6391MELB CAP ALUM 390UF 420V 20 SNAP 9899 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
LGUW6391MELB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SNP428 Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 41.7MM PANEL MOUNT