Location : Home > L > LGUW6331MELB
LGUW6331MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGUW6331MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGUW6331MELB CAP ALUM 330UF 20 420V SNAP 805000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGUW6331MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 420volts 330uF 105c 30x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGUW6331MELB 15+ 120000 NICHICON 15+ New parts and Stock On Hand TPC Global Service Co.Ltd.
LGUW6331MELB standard package with RoHS 47080 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGUW6331MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 420volts 330uF 105c 30x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGUW6331MELB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk