Location : Home > L > LGUW6271MELB
LGUW6271MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGUW6271MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGUW6271MELB DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LGUW6271MELB CAP ALUM 270UF 20 420V SNAP 707300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGUW6271MELB RoHS Compliant 37584 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGUW6271MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 420volts 270uF 105c 30x40x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com