Location : Home > L > LGU2Z821MELB
LGU2Z821MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2Z821MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2Z821MELB standard package with RoHS 46850 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU2Z821MELB CAP ALUM 820UF 20 180V SNAP 602000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU2Z821MELB DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LGU2Z821MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 820uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com