Location : Home > L > LGU2Z122MELA
LGU2Z122MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2Z122MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2Z122MELA 785462 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LGU2Z122MELA CAP ALUM 1200UF 20 180V SNAP 599400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGU2Z122MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1200uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd