Location : Home > L > LGU2W221MELA
LGU2W221MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2W221MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2W221MELA originalnew 52085 NICH 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2W221MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 220uF 105c 25x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2W221MELA CAP ALUM 220UF 20 450V SNAP 990600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGU2W221MELA standard package with RoHS 47020 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU2W221MELA CAP ALUM 220UF 20 450V SNAP 885400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited