Location : Home > L > LGU2W101MELY
LGU2W101MELY
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2W101MELY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2W101MELY CAP ALUM 100UF 20 450V SNAP 694900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU2W101MELY RoHS Compliant 37624 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGU2W101MELY 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGU2W101MELY Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 100uF 105c 20x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com