Location : Home > L > LGU2P331MELZ
LGU2P331MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2P331MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2P331MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2P331MELZ CAP ALUM 330UF 20 220V SNAP 1556400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGU2P331MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 330uF 105c 22x35x1 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd