Location : Home > L > LGU2P122MELB
LGU2P122MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2P122MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2P122MELB CAP ALUM 1200UF 20 220V SNAP 808400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGU2P122MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 1200uF 105c 30x50x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGU2P122MELB 15+ 120000 NICHICON 15+ New parts and Stock On Hand TPC Global Service Co.Ltd.
LGU2P122MELB standard package with RoHS 47070 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGU2P122MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 1200uF 105c 30x50x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com