Location : Home > L > LGU2A821MELZ
LGU2A821MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2A821MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2A821MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 100volts 820uF 0.2 22x30 10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2A821MELZ CAP ALUM 820UF 20 100V SNAP 1556900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGU2A821MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 100volts 820uF 0.2 22x30 10 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd