Location : Home > L > LGU2A182MELA
LGU2A182MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2A182MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2A182MELA standard package with RoHS 46940 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU2A182MELA CAP ALUM 1800UF 20 100V SNAP 794900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU2A182MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 100volts 1800uF 0.2 25x40 1 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGU2A182MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk