Location : Home > L > LGU1V103MELB
LGU1V103MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGU1V103MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU1V103MELB standard package with RoHS 47010 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU1V103MELB CAP ALUM 10000UF 20 35V SNAP 581100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU1V103MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 10000uF 105c 30x35x 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGU1V103MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 10000uF 105c 30x35x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd