Location : Home > L > LGU1K182MELB
LGU1K182MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGU1K182MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU1K182MELB standard package with RoHS 47100 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU1K182MELB CAP ALUM 1800UF 20 80V SNAP 804600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGU1K182MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 80volts 1800uF 105c 30x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGU1K182MELB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU1K182MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 80volts 1800uF 105c 30x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com