Location : Home > L > LGU1J103MELC
LGU1J103MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LGU1J103MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU1J103MELC DIP-2 78690 nichicon 15+ Andy (International) Electronics Ltd
LGU1J103MELC DIP-2 78690 nichicon 15+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
LGU1J103MELC RoHS Compliant 37604 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGU1J103MELC standard package with RoHS 46380 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGU1J103MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 63volts 10000uF 105c 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ETM60WV300 Soldering, Desoldering, Rework Products Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles HOOF W/DENT 45 2.40MM
ETM60WV300 IC 40670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ETM60WV300 NEW 90190 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ETM60WV300 NEW 90190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
314070000 Sensors, Transducers Motion Sensors - Vibration PIEZO SENSOR MINISENSE 100
P51-50-A-N-D-5V Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 50 PSI (344.74 kPa) Absolute 1 V ~ 5 V Cylinder
P51-50-A-N-D-5V IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
P51-50-A-N-D-5V SSI 13830 2013+ SENSOR 50PSI 1.2-20 UNF-2A 1-5V Ameyic Electronics Limited
P51-50-A-N-D-5V SSI 42185 1531+ SENSOR 50PSI 1.2-20 UNF-2A 1-5V AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
2001118 Sensors, Transducers Pressure Sensors, Transducers Pressure Sensor 7500 PSI (51710.68 kPa) Vented Gauge Male - 7/16" (11.11mm) UNF 4 mA ~ 20 mA Cylinder