Location : Home > L > LGU1H562MELA
LGU1H562MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGU1H562MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU1H562MELA standard package with RoHS 46240 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU1H562MELA CAP ALUM 5600UF 20 50V SNAP 592700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGU1H562MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 50volts 5600uF 105c 25x40x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGU1H562MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 50volts 5600uF 105c 25x40x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com