Location : Home > L > LGU1H472MELZ
LGU1H472MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGU1H472MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU1H472MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 50volts 4700uF 0.2L/S 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU1H472MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU1H472MELZ standard package with RoHS 46440 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU1H472MELZ CAP ALUM 4700UF 20 50V SNAP 1212200 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com