Location : Home > L > LGU1E153MELC
LGU1E153MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LGU1E153MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU1E153MELC RoHS Compliant 37664 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGU1E153MELC CAP ALUM 15000UF 20 25V SNAP 1315900 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGU1E153MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 25volts 15000uF 105c 35x30x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU1E153MELC ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk