Location : Home > L > LGU1E153MELB
LGU1E153MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGU1E153MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU1E153MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 25volts 15000uF 105c 30x35x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU1E153MELB 2013+ 6000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
LGU1E153MELB standard package with RoHS 46490 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU1E153MELB CAP ALUM 15000UF 20 25V SNAP 606900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU1E153MELB DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited