Location : Home > L > LGU1C273MELB
LGU1C273MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGU1C273MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU1C273MELB standard package with RoHS 46910 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGU1C273MELB CAP ALUM 27000UF 20 16V SNAP 501500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGU1C273MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 16volts 27000uF 105c 30x40x 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd