Location : Home > L > LGR2D471MELZ40
LGR2D471MELZ40
Share on FacebookShare on Facebook
LGR2D471MELZ40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGR2D471MELZ40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 470uF Long Life 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGR2D471MELZ40 CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 899700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGR2D471MELZ40 standard package with RoHS 46420 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGR2D471MELZ40 CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 794500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGR2D471MELZ40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 470uF Long Life 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd