Location : Home > L > LGR2D471MELB30
LGR2D471MELB30
Share on FacebookShare on Facebook
LGR2D471MELB30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGR2D471MELB30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 470uF Long Life 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGR2D471MELB30 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGR2D471MELB30 CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 1215500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com