Location : Home > L > LGR2D271MELA25
LGR2D271MELA25
Share on FacebookShare on Facebook
LGR2D271MELA25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGR2D271MELA25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 270uF Long Life 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGR2D271MELA25 standard package with RoHS 46290 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGR2D271MELA25 CAP ALUM 270UF 20 200V SNAP 783900 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.