Location : Home > L > LGR2D122MELB50
LGR2D122MELB50
Share on FacebookShare on Facebook
LGR2D122MELB50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGR2D122MELB50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1200uF Long Life 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGR2D122MELB50 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0210491052 Cable Assemblies Flat Flex, Ribbon Jumper Cables CABLE JUMPER 1.25MM .030M 35POS
96510004 Boxes, Enclosures, Racks Box Accessories 7024 WALL BRCKTS 4BRCKT 4SCREWS
2709451 Boxes, Enclosures, Racks Box Components HOUSING PLASTIC GRAY
2CSFT19 Boxes, Enclosures, Racks Rack Components SWING FRAME
2CSFT19 Distributor 235710 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
2CSFT19 Electronics 25499 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2CSFT19 IC 37450 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
2CSFT19 STOCK 43740 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1418549 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE ASSY 5POS MALE 10M