Location : Home > L > LGNW6561MELC45
LGNW6561MELC45
Share on FacebookShare on Facebook
LGNW6561MELC45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGNW6561MELC45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 420volts 560uF 105c 35x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGNW6561MELC45 CAP ALUM 560UF 20 420V SNAP 695100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGNW6561MELC45 CAP ALUM 560UF 20 420V SNAP 800300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGNW6561MELC45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 420volts 560uF 105c 35x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com