Location : Home > L > LGN2Z681MELY45
LGN2Z681MELY45
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2Z681MELY45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2Z681MELY45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 680uF 20 Learn Mor 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGN2Z681MELY45 standard package with RoHS 46910 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGN2Z681MELY45 CAP ALUM 680UF 20 180V SNAP 784800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.