Location : Home > L > LGN2Z391MELY30
LGN2Z391MELY30
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2Z391MELY30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2Z391MELY30 DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LGN2Z391MELY30 CAP ALUM 390UF 20 180V SNAP 703200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGN2Z391MELY30 RoHS Compliant 37354 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGN2Z391MELY30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 390uF 20 Learn Mor 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com