Location : Home > L > LGN2Z152MELB40
LGN2Z152MELB40
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2Z152MELB40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2Z152MELB40 CAP ALUM 1500UF 20 180V SNAP 590900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGN2Z152MELB40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1500uF 20 Learn Mo 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGN2Z152MELB40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 1500uF 20 Learn Mo 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com