Location : Home > L > LGN2X820MELC25
LGN2X820MELC25
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
EC1155-000 Cables, Wires - Management Markers MARKERS
EC1155-000 IC 40560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EC1155-000 NEW 97770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
EC1155-000 TE Connectivity Raychem Cable 261940 1538+ MARKERS AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
170-03139 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving BSPSW200LB BLK 2.00" BRDSLV
3241123 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving CABLE BUNDLE ACCY
3241123 IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B41043A4687M Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
B41043A4687M STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
LKS1K332MESC Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3300UF 20% 80V SNAP
LKS1K332MESC 649875 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LKS1K332MESC Nichicon 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 80volts 3300uF Sm Snap In Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKS1K332MESC Nichicon 792500 1532+ CAP ALUM 3300UF 20 80V SNAP Alphatek Technology Limited
MALREKE00KL515B00K Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 15000UF 20% 6.3V RADIAL
MALREKE00KL515B00K STOCK 43710 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
380LX332M050K202 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
380LX332M050K202 Cornell Dubilier Electronics ( 1234400 2015+ CAP ALUM 3300UF 20 50V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
380LX332M050K202 Cornell Dubilier Electronics ( 88570 2015+ CAP ALUM 3300UF 20 50V SNAP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
380LX332M050K202 IC 57570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EKMH251VNN331MQ30T Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
EKMH251VNN331MQ30T United Chemi-Con 80,000 2013+ 2013+ enkaite Electronics Co., Ltd
EKMH251VNN331MQ30T United Chemi-Con 80,000 2013+ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 330uF 250volts 20 EKT Electronics Co., Ltd
EKMH251VNN331MQ30T United Chemi-Con 501000 1532+ CAP ALUM 330UF 20 250V SNAP AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
EKMH251VNN331MQ30T United Chemi-Con 87990 2015+ CAP ALUM 330UF 20 250V SNAP RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SLP151M400C5P3 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
SLP151M400C5P3 Cornell Dubilier Electronics ( 1337100 2015+ CAP ALUM 150UF 20 400V SNAP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SLP151M400C5P3 Cornell Dubilier Electronics ( 706900 1532+ CAP ALUM 150UF 20 400V SNAP Alphatek Technology Limited
SLP151M400C5P3 Cornell Dubilier Electronics ( 812100 NEW RoHS CAP ALUM 150UF 20 400V SNAP FindCores Electronics Inc.
SLP151M400C5P3 Cornell Dubilier Electronics ( 87490 2015+ CAP ALUM 150UF 20 400V SNAP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UUG2W220MNQ1ZD Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 22UF 20% 450V SMD
UUG2W220MNQ1ZD IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UUG2W220MNQ1ZD Nichicon 88370 2015+ CAP ALUM 22UF 20 450V SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UUG2W220MNQ1ZD Nichicon 988000 NEW RoHS CAP ALUM 22UF 20 450V SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
400TXW47MEFC10X45 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
400TXW47MEFC10X45 Rubycon 1308100 2015+ CAP ALUM 47UF 20 400V RADIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
400TXW47MEFC10X45 Rubycon 683900 1532+ CAP ALUM 47UF 20 400V RADIAL Alphatek Technology Limited
400TXW47MEFC10X45 Rubycon 88990 2015+ CAP ALUM 47UF 20 400V RADIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
885012109011 Capacitors Ceramic Capacitors 47¦ÌF ¡À20% 16V X5R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
885012206002 Capacitors Ceramic Capacitors 1¦ÌF ¡À10% 6.3V X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0603 (1608 Metric) 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)