Location : Home > L > LGN2W471MELC45
LGN2W471MELC45
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2W471MELC45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2W471MELC45 CAP ALUM 470UF 20 450V SNAP 1516100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGN2W471MELC45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 470uF Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGN2W471MELC45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 470uF Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com