Location : Home > L > LGN2W101MELZ30
LGN2W101MELZ30
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2W101MELZ30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2W101MELZ30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 100uF 105c 22x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGN2W101MELZ30 CAP ALUM 100UF 20 450V SNAP 896200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.