Location : Home > L > LGN2V821MELC45
LGN2V821MELC45
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2V821MELC45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2V821MELC45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 820uF 105c 35x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGN2V821MELC45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 820uF 105c 35x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGN2V821MELC45 CAP ALUM 820UF 350V 20 SNAP 175115 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor