Location : Home > L > LGN2V471MELC30
LGN2V471MELC30
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2V471MELC30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2V471MELC30 CAP ALUM 470UF 20 350V SNAP 690000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGN2V471MELC30 RoHS Compliant 37284 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGN2V471MELC30 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGN2V471MELC30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 470uF 105c 35x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com