Location : Home > L > LGN2V121MELZ25
LGN2V121MELZ25
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2V121MELZ25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2V121MELZ25 standard package with RoHS 46670 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGN2V121MELZ25 CAP ALUM 120UF 20 350V SNAP 804200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGN2V121MELZ25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 120uF 105c 22x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGN2V121MELZ25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 350volts 120uF 105c 22x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com