Location : Home > L > LGN2H680MELZ30
LGN2H680MELZ30
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2H680MELZ30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2H680MELZ30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 68uF 500V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGN2H680MELZ30 CAP ALUM 68UF 500V 20 SNAP 39934 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LGN2H680MELZ30 CAP ALUM 68UF 20 500V SNAP 1538100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGN2H680MELZ30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 68uF 500V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com