Location : Home > L > LGN2H680MELA25
LGN2H680MELA25
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2H680MELA25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2H680MELA25 CAP ALUM 68UF 20 500V SNAP 581200 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGN2H680MELA25 CAP ALUM 68UF 20 500V SNAP 1303400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGN2H680MELA25 CAP ALUM 68UF 20 500V SNAP 686400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGN2H680MELA25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 68uF 500V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd