Location : Home > L > LGN2H221MELC35
LGN2H221MELC35
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2H221MELC35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2H221MELC35 CAP ALUM 220UF 20 500V SNAP 801300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGN2H221MELC35 CAP ALUM 220UF 20 500V SNAP 1326300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGN2H221MELC35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 500V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
LGN2H221MELC35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 500V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGN2H221MELC35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 500V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGN2H221MELC35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 500V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com