Location : Home > L > LGN2H221MELB45
LGN2H221MELB45
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2H221MELB45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2H221MELB45 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LGN2H221MELB45 CAP ALUM 220UF 20 500V SNAP 684300 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGN2H221MELB45 CAP ALUM 220UF 20 500V SNAP 789500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGN2H221MELB45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 500V 20 Learn More 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com