Location : Home > L > LGN2G681MELC45
LGN2G681MELC45
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2G681MELC45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2G681MELC45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 680uF 105c 35x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGN2G681MELC45 standard package with RoHS 46410 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGN2G681MELC45 CAP ALUM 680UF 20 400V SNAP 1319100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com