Location : Home > L > LGN2G561MELB50
LGN2G561MELB50
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2G561MELB50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2G561MELB50 DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LGN2G561MELB50 CAP ALUM 560UF 20 400V SNAP 689400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGN2G561MELB50 RoHS Compliant 37454 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGN2G561MELB50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 560uF 105c 30x50x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com