Location : Home > L > LGN2G471MELB45
LGN2G471MELB45
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2G471MELB45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2G471MELB45 CAP ALUM 470UF 20 400V SNAP 808100 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGN2G471MELB45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 470uF 105c 30x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGN2G471MELB45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 470uF 105c 30x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGN2G471MELB45 ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk