Location : Home > L > LGN2E221MELZ25
LGN2E221MELZ25
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2E221MELZ25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2E221MELZ25 standard package with RoHS 46380 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGN2E221MELZ25 CAP ALUM 220UF 20 250V SNAP 708400 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGN2E221MELZ25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 220uF 105c 22x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGN2E221MELZ25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 220uF 105c 22x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AST1750MAQ Audio Products Buzzers BUZZER PIEZO 5V 17MM SMD
AST1750MAQ MallorySon 466816 2020+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
CU-5473 Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ALUM NATURAL 4.69"L X 3.69"W
CU-5473 IC 39340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CU-5473 NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
C112 10B035 020 10 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE ASSY R/A MALE SNGL 5POS 2M
C112 10B035 020 10 Amphenol-Tuchel Electronics 8000 2012+ 2012+ EKT Electronics Co., Ltd
C112 10B035 020 10 Amphenol-Tuchel Electronics 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
C112 10B035 020 10 IC 36410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C112 10B035 020 10 NEW 98650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1543249 Cable Assemblies Circular Cable Assemblies CABLE 4POS STR PLUG-OPEN 2 M