Location : Home > L > LGN2D182MELB50
LGN2D182MELB50
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2D182MELB50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2D182MELB50 RoHS Compliant 38174 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGN2D182MELB50 CAP ALUM 1800UF 20 200V SNAP 1418600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGN2D182MELB50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1800uF 105c 30x50x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-4-55-22-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD