Location : Home > L > LGN2D122MELC30
LGN2D122MELC30
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2D122MELC30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2D122MELC30 CAP ALUM 1200UF 20 200V SNAP 609500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGN2D122MELC30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1200uF 105c 35x30x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGN2D122MELC30 15+ 150000 NICHICON 15+ New parts and Stock On Hand TPC Global Service Co.Ltd.
LGN2D122MELC30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1200uF 105c 35x30x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FZBLP Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories CABLE DUCT BRACKET LOPRO
FZBLP IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FZBLP NEW 97050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
181-91003 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIRING DUCT COVER 1"