Location : Home > L > LGN2D102MELC25
LGN2D102MELC25
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2D102MELC25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2D102MELC25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1000uF 105c 35x25x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGN2D102MELC25 CAP ALUM 1000UF 20 200V SNAP 1008200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGN2D102MELC25 standard package with RoHS 46650 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGN2D102MELC25 CAP ALUM 1000UF 20 200V SNAP 903000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited