Location : Home > L > LGN2C331MELY25
LGN2C331MELY25
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2C331MELY25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2C331MELY25 CAP ALUM 330UF 20 160V SNAP 490800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGN2C331MELY25 RoHS Compliant 37504 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGN2C331MELY25 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGN2C331MELY25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 330uF 105c 20x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com