Location : Home > L > LGN2C122MELB30
LGN2C122MELB30
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2C122MELB30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2C122MELB30 DIP 66500 NIPPON 10+ original in stock Philchip Electronics Limited
LGN2C122MELB30 CAP ALUM 1200UF 20 160V SNAP 695400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGN2C122MELB30 RoHS Compliant 37654 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
LGN2C122MELB30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 1200uF 105c 30x30x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com